Sport a relax

V blízkosti projektu se nachází nově vybudovaný Lesopark, který vznikl na ploše 36 hektarů a je kombinací lesa, zeleně a pěšin pro procházky s dětmi či nordic walking, cyklostezky. Jeho součástí je 800 metrů dlouhá in line dráha.

V pěší vzdálenosti od projektu se nachází Aquacentrum Letňany Lagoon, plavecký bazén s fitness klubem a trampolínové centrum, které je určeno pro všechny věkové kategorie.

Centrum aktivního životního stylu Blue Orange, které se nachází v Tupolevově ulici, poskytuje celou škálu služeb k aktivnímu a zdravému trávení volného času. Součástí víceúčelového sportovního centra je i tenisová hala.

Skydive Arena, která sídlí také v Tupolevově ulici, nabízí zájemcům adrenalinový zážitek v prvním větrném tunelu pro indoor skydiving v ČR.

Přímo v Letňanech v ulici Toužimská se nachází motokárová dráha s provozováním motokárového sportu na profesionální úrovni. Kvalitní dráha je dlouhá více než 500 m.

Squash Modrý svět je sportovního klub, kde se mimo jiné nachází Juniorská škola squashe, která nabízí využití volného času všem dětem a mládeži. Tento klub je určený jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé a závodní hráče. Toto sportovní centrum se nachází v ulici Beranových.

Obchodní centrum Letňany nabízí možnosti pro relaxaci a zábavu, jeho součástí je i multikino s 12 kinosály.

 

Dále si můžete zobrazit:

Máte zájem o byt v Rezidenci Veselská?
Kontaktujte nás:

+420 733 622 922
info@rezidenceveselska.cz

REZIDENCE VESELSKÁ, s. r. o.
Beranových 140
Praha 9 – Letňany, 199 03

KLIENTSKÉ CENTRUM
Beranových 140
Praha 9 – Letňany, 199 03

Copyright © Rezidence Veselská, s.r.o. 2023
All rights reserved
Tvorba www stránek