Vzdělávání, zdravotnictví a úřady

Letňany se stále více stávají oblíbenou lokalitou pro bydlení. V posledních letech se tato část Prahy rychle rozvíjí, obyvatelé této lokality zde nacházejí kombinaci přírody, občanské vybavenosti, a také skvělé dostupnosti nejen do centra.

V blízkosti a bezprostředním okolí Rezidence Veselská najdete celou řadu základních a mateřských škol, střední školu mediální grafiky a tisku a Česko – anglickou mezinárodní mateřskou školu Pink Crocodille School.

Nachází se zde také alternativní předškolní zařízení Klub Montessori a Klub Slunečnice, který vytváří prostor pro příjemné trávení volného času dětí i rodičů. Studio Motýlek, které je zařízené pro pobyt s dětmi. Je zde neveřejný bazén určený pro plavání dětí s rodiči, plavání dětí bez rodičů a plavání a cvičení těhotných.

V Letňanech se nachází zdravotní střediska, kde najdete ordinace praktických lékařů jak pro děti, tak pro dospělé. Jsou zde i odborná pracoviště jako zubní ordinace, imunologie, alergologie, neurologie, gynekologie, laboratoře a další. Najdete zde i lékárny.

V pěší vzdálenosti přímo v ulici Beranových je Městský úřad Praha 18 a pošta. Místní knihovna se nachází v areálu Šumperka.

 

Dále si můžete zobrazit:

Máte zájem o byt v Rezidenci Veselská?
Kontaktujte nás:

+420 733 622 922
info@rezidenceveselska.cz

REZIDENCE VESELSKÁ, s. r. o.
Beranových 140
Praha 9 – Letňany, 199 03

KLIENTSKÉ CENTRUM
Beranových 140
Praha 9 – Letňany, 199 03

Copyright © Rezidence Veselská, s.r.o. 2023
All rights reserved
Tvorba www stránek